SDH Trnava-ženy

od "zadku" Pajoch-Ráďa-Pavča-Marťa-Terka-Danča-Leňa

Články ze závodů

Chlum 5.7.- a pak že to nepůjde

Celý týden před další Třebíčskou ligou jsme se chystaly trénovat. Bohužel nám to nevycházelo, buď jsme se nesešly, a když už jsme se sešly, tak zase pršelo tak, že by v tom trénink nešel. Po našem N-kovém skóre jsme přijely do Chlumu značně nervózní a s obavami, že by zase bylo N-ko? Jely jsme opět auty, tentokrát i s dorostenci, naši muži byli na Extralize v Sedlejově.

Byl to snad jeden z teplejších dnů a hlavně po dlouhé době bez deště. Přijelo 17 družstev mužů a 5 družstev žen. Základní kolo mužů vyhráli kluci z Čechtína 17:97, druhý skončil Jakubov 18:13, třetí Litovany 18:51 a do finále se ještě probojovala Pánská Lhota, Radonín a jako šestý vylosovaný byly Strachoňovice. Naši mladíčci měli problém se zapojením proudnice, Tom ji na první pokus nezapojil, potom se mu vytrhla hadice, tak ji honil po dráze, výsledný čas 33:45. Finále opět vyhráli kluci z Čechtína, 17:92, kde jim na mašině pomohl náš Fanda.

Trať se zkrátila a mohly zažít útoky žen. Jako první šly na útok holky z Chlumu, které dokončily s časem 43:06, problém na rozdělovači. Po nich startovaly holky z Přibyslavic, čas 22:87. Jako třetí šly na řadu holky ze Svatoslavi, čas 18:79, my začínaly být docela nervózní. Když se k tomu ještě přidají komentáře od kluků z Litovat, ať se podíváme, jak se to běhá a neskončíme zase s N-kem. Tak jsme jim vzkázaly, aby se nedivili, že třeba tentokrát doděláme:)

Šly jsme na řadu jako páté, pro nás ideální startovní pozice. Po nachystané základně jsme se připravily na start. Lucka si dala druhý nejrychlejší koš, krásná voda, výstřik 16:15 a teď už jen výsledný čas. Zprvu jsme si myslely, že se stal nějaký omyl, ale nestal! Daly jsme si PRVNÍ šestnáctku, 16:80, Danča byla ještě o něco rychlejší, 16:62. Myslím, že hodně lidem spadla čelist, stejně jako nám:) po N-kovém sběru a ještě bez tréninku, hned šestnáctka!!

Po dohodě velitelů se konalo ještě finále žen o archivní víno. Finále vyhrály Výčapy bez písmenka s časem 17:63, druhá byla Svatoslav s časem 21:61 a my? My měly N-ko, problém na savicích.

Domů jsme odjížděly šťastné, měly jsme první body do ligy  a s plnou igelitkou hygienických potřeb:)

Žádné komentáře
 
spřátelené weby: www.volny.cz/sdh_trnava a www.sdhtrnava.tym.cz