SDH Trnava-ženy

od "zadku" Pajoch-Ráďa-Pavča-Marťa-Terka-Danča-Leňa

Články ze závodů

Kožichovice 14.6.- Bude či nebude N-ko?

Další závody Třebíčské ligy se konaly v Kožichovicích a my se tam vydaly auty. Tentokrát se závody museli obejít bez trnavských mužů a dorostenců. Přestože bylo pěkné počasí, sjelo velmi málo družstev. Přijelo 14 družstev chlapů a 5 družstev žen. Určitě každá z nás měla v hlavě otázku: „Bude dneska opět N-ko?“

Základním kole mužské kategorie vyhráli kluci z Litovan s časem 18:62, druhé Budíkovice 18:71 a třetí Sokolí 19:36, do finále se ještě dostali chlapi z Kožichovic a Hrotovic. Finále vyhrály domácí Kožichovice s časem 18:93.

Po zkrácení tratě jako první běžely Výčapy bez písmenka, holky dokončily v čase 25:73, měly problémy na koši. Celkově se ženským družstvům nedařilo. Jako druhé jsme šly na řadu my s menší změnou v sestavě, Danča zapíjela na chatě státnice (máme první titulovanou v družstvě a hned Mgr.J) místo ní nastoupila na stroj Jaruška. Základna nachystaná a my na startu. Opět pěkně rozběhnutý, ale co čert nechtěl, tentokrát problém na mašině. Jaruš to „chcíplo“, v první chvíli nevěděla, co má dělat, jak se lekla, protože to nečekala, pak znovu nastartovala a opět „chcíp“. Asi už osud, že se nám nedaří a my odjížděly zklamaný a opět s dalším N-kem.  Pohár za první místo si odvezly holky ze Svatoslavi (opět jim na jednom proudu stříkala naše Danda) za čas 21:13, druhé Výčapy Q a třetí Výčapy bez písmenka.

Žádné komentáře
 
spřátelené weby: www.volny.cz/sdh_trnava a www.sdhtrnava.tym.cz