SDH Trnava-ženy

od "zadku" Pajoch-Ráďa-Pavča-Marťa-Terka-Danča-Leňa

Články ze závodů

Brtnice 12.6.

Na další kolo Open ligy jsme se vydali tentokrát do Brtnice. Do Brtnice si přijelo zazávodit 26 družstev mužů a 11 družstev žen.  Na závody tentokrát vyjeli i naši „mladíčci“(Trnava B).

Na start šli jako druzí v pozměněné sestavě a našich červených dresech (nějak špatně spočítali svoje dresy a pořád jim jeden chyběl). Po sérii chyb brali za čas 20:47s až 23.místo. A aby toho nebylo málo, strojník prudce ubral plyn a savice na koš se prostě „svlíkla“. Pro nás další problém, protože se s mladíčkama dělíme o věci. Hned jsme začaly hledat savici, která by šla na náš koš. Po dlouhém hledání a pátrání jsme nikoho takového nenašly. Nakonec nám půjčil Urbanov jejich savici i s košem (za čož jim moc a moc děkujemeJ :) ). Musely jsme tedy risknout, že Ráďa půjde s jiným košem než je zvyklá.

 Mezitím co některé z nás sháněly savici, jiné se slunily u dráhy. Ano, opravdu výbornej nápad dát si deku na úroveň rozdělovače:). A tak jsme byly hned několikrát pořádně skropený (naštěstí bylo hodně velký teplo, takže mokrý trička usychaly rychle). No a následky? Když se Marťa snažila utíkat před vodou, sedla si přímo do rozteklý čokolády, kterou měla vedle sebe, smočenej foťák a Terčiny otázky z marketingu, který po zásahu vody splynuly v jednu velkou šedou šmouhu.

Mužská kategorie se pomalu blížila ke konci a mohly jsme se pomalu začít chystat my. Jak už je u nás tradicí, málo kdy býváme kompletní, ani v Brtnici tomu nebylo jinak. Pavča byla tancovat, takže spoje savic se místo ní ujal náš univerzální člen – Pajoch (umí zaběhnout všechno kromě koše). A místo Pajocha jsme si na levý terč vypůjčily Káťu z Nevcehle. Na start jsme šly už jako druhé, útok byl krásně rozběhnutý, luxusní voda, Ráďa si výborně poradila s vypůjčeným košem a savicí, jen Káťa se zaseknula na základně, takže nestihla doběhnout až k čáře a sestříknout. Z Brtnice jsme si tedy odvážely letos první N:).

V mužské kategorii si první místo odvezla Olešná s časem 17:77s, na druhém místě Předín – 18:22s, a třetí Urbanov – 18:04s. V ženské kategorii zvítězily s přehledem holky z Nevcehle s časem 17:44s (1.terč  16:65s), na druhém místě Radonín – 18:46s a třetí Sedlejov - 18:64s.

Žádné komentáře
 
spřátelené weby: www.volny.cz/sdh_trnava a www.sdhtrnava.tym.cz