SDH Trnava-ženy

od "zadku" Pajoch-Ráďa-Pavča-Marťa-Terka-Danča-Leňa

Články ze závodů

Moravské Budějovice 9.5.

Ikdyž jsme se rozhodly letos jezdit, místo Třebíčské ligy, Jihlavskou Open Ligu závod  v Moravských Budějovicích jsme si nenechaly ujít. Už z toho důvodu, že nám do družstva přibyly nové členky. Místo Lucky, která nám běhá koš, máme Ráďu, protože Lucka letos dělá státnice a pilně se na ně připravuje, na post nalejvačky jsme si vzaly Pavču a na stroj nám přibyla Bára.

Na letos první závody Třebíčské ligy si přijelo změřit svoje síly 25 družstev mužů a 5 družstev žen. Základní kolo vyhrála Želetava s časem 18.36, druhé byly Výčapy 18.52 a třetí Trnava A 18.52 (rozhodoval první terč, který měly Výčapy rychlejší) do finále ještě postoupily Petrovice 18.92 a Hrotovice 19.09.


Po základním kole byla dráha předělaná na 2B aby mohly soutěžit ženy. Jako první šly na start ženy z Vítonic, které dokončily útok s časem 18.56, druhé startovaly ženy Předína 21.69, třetí stratovaly Častohostice 24.02. My jsme šli na start jako čtvrté, holky "nováčci" byly trošku nervózní, přece jenom to byly jejich první závody za ženy:) náš útok jsme dokončily v čase 18.27 a jako poslední šly na start ženy z Radonín 18.33. Celkové pořadí žen teda bylo: Trnava, Radonín, Vítonice, Předín a Častohostice.


Po ženách proběhlo ještě finále mužů. Finále vyhrály Výčapy 15.37, druhá Trnava A 15.53, třetí želetava 15.56, Hrotovice s Petrovicemi N.
Žádné komentáře
 
spřátelené weby: www.volny.cz/sdh_trnava a www.sdhtrnava.tym.cz