SDH Trnava-ženy

od "zadku" Pajoch-Ráďa-Pavča-Marťa-Terka-Danča-Leňa

Články ze závodů

Rudíkov 23.5.

Než nám začne Jihlavská OP, tak jsme se jely podívat na okrskovou soutěž do sousedního Rudíkova.

Soutěž se mužů a žen se letos v Rudíkově konala poprvé, takže drobné nedostatky a trošku i zmatky jsme jim museli odpustit. Co nás ale trošku zaskočilo bylo to, že se na poradě velitelů řešilo zda soutěžící musí mít povinnou výbavu jako je pásek, helma a zastrčený dres...nakonec se domluvili že helma být musí, ale pásek a zastrčený dres jen ten kdo chce :D

Svoje výkony si zde změřilo 6 družstev mužů a 2 družstva žen. Jelikož celý týden před závodama pršelo, nebyly zde až takové podmínky, takže muži museli běhat taky na 2B a šlo se dvoukolově. Trošku jsme si připadaly jako na brouzdališti :)

Kategorii mužů vyhrála Trnava A s časem 16.80, druhá byla Trnava B 17.48, třetí Nový Telečkov 23.12, čtvrtý Hroznatín, pátý Rudíkov a jako poslední skončily Horní Heřmanice. Musím však podotkout, že některá družstva skládala svůj tým den před závodama, někde v hospodě:)

V naší kategorii startovaly pouze dvě družstva. Ženy z Rudíkova a my. Rudíkov který svůj tým poskládal letos na jaře, zaběhl útok v čase 27.40 a my jsme dokončily v čase 19.41.
Žádné komentáře
 
spřátelené weby: www.volny.cz/sdh_trnava a www.sdhtrnava.tym.cz